profiWorld.com
Trening automotywacji - jak sprawić, aby Ci się chciało tak jak Ci się nie chce

Szkolenie | profiWorld.com

Wyznaczenie celów nie działa, a planowanie jest przereklamowane. Prawda czy fałsz? Tak, to prawda. Samo wyznaczanie celów i układanie drogi ich osiągnięcia nie działa. Potrzebne jest jeszcze coś - działanie. Zapraszam Cię na szkolenie dotyczące brakującego elementu w osiąganiu sukcesu. Mianowicie działania – a jak działania, to motywacji do działania, czyli innymi słowy automotywacji. Będzie o tym, jak sprawić aby nam się chciało tak bardzo jak nam się nie chce. Będzie o nastawieniu, o autosabotażu i o tym, co w tym temacie było pierwsze: „jajko czy kura”?
Jak zachować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Szkolenie | profiWorld.com
Przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej? Chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie? Zastanawiasz się jak się zachować w obecności potencjalnego przyszłego pracodawcy? W takim razie ten trening, poświęcony mowie ciała podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jest właśnie dla Ciebie.
Świadomość sygnałów płynących z ciała da Ci gwarancję właściwego odbioru Twojej osoby, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami. Odkryjesz także, jak interpretować zachowania u innych osób. Zdobycie tej wiedzy zmniejszy napięcie towarzyszące spotkaniu, da Ci poczucie pewności siebie, a także korzystnie wpłynie na wynik Twojej rozmowy.