Nasz zespół

sylwia_majewska
SYLWIA MAJEWSKA
Prezes

Międzynarodowy Coach International Coach Federation PCC, Członek ICF Global w USA, honorowy członek International Coach Federation Polska oddział w Szczecinie, ekonomista, psycholog, trener biznesu, rozwoju osobistego, umiejętności interpersonalnych, prezentacyjnych  i medialnych, mediator sądowy.

katarzyna_klimek
KATARZYNA KLIMEK
Trener | Coach

Trener biznesu, Coach International Coach Federation ACC i praktyk NLP. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku – Wydział Aktorski, Uniwersytet Szczeciński – Międzywydziałowe Studium Kształcenia Pedagogicznego oraz studia podyplomowe z zakresu logopedii. Prowadzi indywidualne treningi, których celem jest uwolnienie naturalnego głosu.
 

SYLWIA OLSZEWSKA
Trener | Coach

Psycholog biznesu i zdrowia, trener umiejętności psychologicznych, a także technik NLP (NeuroLingwistycznego Programowania) i  RTZ (Racjonalna Terapia Zachowań), coach ACC ICF, terapeuta. Od 16 lat wspiera ludzi w rozwoju i dążeniu do zmian w życiu prywatnym i zawodowym. Praca z ludźmi to pasja w której, głównie wykorzystuje metody psychologii pozytywnej.
 

MATEUSZ RADZISZEWSKI
Trener

Doświadczony menadżer, praktyk specjalizujący się w sprzedaży, marketingu i zarządzaniu spółkami technologicznymi na wczesnym etapie rozwoju. Mentor szczecińskiej edycji konkursu StartupWeekend.