Katarzyna Klimek

Trener | Coach
Katarzyna Klimek
Katarzyna Klimek Coach, trener, aktor, logopeda. Ukończone studia: Akademia Teatralna w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku; Uniwersytet Szczeciński Logopedia i Pedagogika Ogólna i Szkolna; Ukończone kursy: Kurs Trenerski, The International Coach Federation ACC, Praktyk NLP, Akademia Menadżera, Praktyk metody Points of You, Przebudzona Kariera PJM International; Od 2001 roku pracuje jako aktorka w Teatrze Lalek „Pleciuga” w Szczecinie, a od 2003 roku także jako logopeda, skąd nabyte doświadczenia przenosi na grunt trenerski. Jest zarówno twórcą, jak i tworzywem.
Umiejętność pracy wyobraźnią, kreowania nierzeczywistych światów, przekazywania emocji nie tylko w głosie i ciele, ale także poprzez szeroko pojętą formę (od lalki po cień), dają jej nieograniczone środki do pracy z klientami. Łącząc umysł i ciało, coaching i teatr, pomaga klientom kroczyć drogą samodoskonalenia.
Stwarza przestrzeń do rozwoju osobistego poprzez pracę nad emisją głosu, wystąpieniami publicznymi, ekspresją ciała czy improwizacją aktorską. Kocha inspirować i wyzwalać kreatywność, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Reżyseruje przedstawienia dla dzieci, a także z udziałem dzieci i młodzieży.