Baner: Baner VCC

Szkolenia, Treningi – Strona główna

Realizowane projekty

  • Baner: AZZL szczecin
  • Baner: AZZl lubuskie
  • Baner: Coach Poznań
  • Baner: Coach Wrocław
  • Baner: Coach Szczecin
  • Baner: Coach lubuskie
  • Baner: Nauczyciel Coachem
Strona głównaJesteś w:
Baner: Baner na glownej #1
Ilustracja do informacji: Akredytowany Trener 2014 - zapraszamy!

Akredytowany Trener 2014 - zapraszamy!

14-07-2014
Jeśli chcesz: stać się profesjonalnym trenerem biznesu, udoskonalić  i urozmaicić swój warsztat trenerski, poznać zasady jak osoby dorosłe szybko i skutecznie przyswajają nową wiedzę, nauczyć się radzenia sobie ze wszystkimi sytuacjami trudnymi podczas zajęć, poznać nowatorskie techniki uczenia innych zapraszamy na szkolenie zapewniające rozwój osobisty i zawodowy trenera.
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: PROFI COACHING SCHOOL

PROFI COACHING SCHOOL

23-05-2014
12 maja br. otrzymaliśmy informację o pozytywnej weryfikacji przez International Coach Federation Global i zostaliśmy PIERWSZĄ AKREDYTOWANĄ W STANDARDACH INTERNATIONAL COACH FEDERATION POLSKĄ SZKOŁĄ COACHINGU (ACTP) - "PROFI COACHING SCHOOL".
Po raz pierwszy w Polsce powstała szkoła coachingowa na podstawie polskich programów. Program "Professional Coach" to 150 godzinny program, który umożliwia otrzymanie certyfikatu na poziomie PCC. Osoby, które ukończyły w naszej firmie kurs ACC mogą kontynuować kurs na poziomie PCC.
Wkrótce przedstawimy dla Naszych Klientów Coachów pełną ofertę.
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: Zostań Akredytowanym Coachem!

Zostań Akredytowanym Coachem!

01-06-2013
Myślałeś o tym aby poszerzyć swoje kwalifikacje lub zmienić zawód ..?
Czy wiesz o tym, że coaching jest w Polsce coraz bardziej popularny i korzysta z niego coraz więcej firm i osób indywidualnych ...?  Tym samym rośnie zapotrzebowanie na osoby, które są wykwalifikowane i posiadają odpowiednie przygotowanie do pracy w tej profesji. Oferujemy  profesjonalne szkolenie, dzięki któremu otrzymasz certyfikaty organizacji International Coach Federation, które uprawniają Cię do zdobycia akredytacji. Zdobędziesz wiedzę merytoryczną jak i praktyczną dzięki, której będziesz przygotowany do wejścia na rynek pracy jako coach.
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: Nauczyciel Coachem - projekt w woj. lubuskim

Nauczyciel Coachem - projekt w woj. lubuskim

04-03-2014
Nauczyciel Coachem – akredytowany kurs coachingu dla nauczycieli z województwa Lubuskiego” to projekt dla pracowników oświaty z województwa Lubuskiego. Projekt ruszył 01.02.2014r i będzie trwał do 31.03.2015 roku.
Jest to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie 9.4 „Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Szkolenie kończy się  egzaminem w języku polskim lub angielskim, po którym Uczestnicy otrzymają zawodowy Certyfikat  VCC , który jest oparty o standardy ICF (International Coach Federation)  organizacji działającej w 81 krajach.
 
czytaj dalej
Harmonogram szkoleń Harmonogram szkoleń
Dołącz do nas na Facebooku Profi Coaching